Переселенці в Ужгороді цього тижня отримували допомогу від "Совиного гнізда" та ГО "Дівчата"

Опубліковано: Березень 03, 2023

Переселенці в Ужгороді цього тижня отримували допомогу від

У центрі гуманітарної допомоги «Совине гніздо» цього тижня традиційно видавали благодійну допомогу  для вимушених переселенців, які зареєстровані в Ужгороді:

– 80 пакетів із необхідними речами для дітей до 2 років;

- 60 наборів постільної білизни, рушники, подушки, ковдри;

Також тут можна було отримати одяг, посуд тощо (видали близько 3800 одиниць за тиждень).

Видачу гуманітарної допомоги здійснювали у партнерстві з PDUM Partnerschaft Deutschland-Ukraine/Moldova e. V.

Волонтери «Совиного гнізда» також вдячні за партнерську допомогу в наданні ВПО 800  продуктових наборів та 775 наборів гігієни громадській організації «Дівчата» та її представниці на Закарпатті Марині Сташиній-Неймет.

ГО "Дівчата спільно з міжнародною організацією World Vision International та за фінансового сприяння ADH реалізують проєкт «Підтримка ВПО в Україні» в Київській, Одеській, Вінницькій та Закарпатській областях.

Нагадуємо, за відповідними реєстраціями для отримання допомоги стежте на сторінках центру «Совине гніздо» в телеграмі або фейсбуку. Додаткову інформацію можна отримати на офіційній сторінці https://sovyne.com.ua/