Під час прямої телефонної лінії до міського голови Ужгорода Богдана Андріїва звернулися 42 містян

Опубліковано: Вересень 07, 2020

Пряма телефонна лінія відбулася сьогодні, 7 вересня.

Найбільше питань – майже чверть – стосувалися виділення матеріальної допомоги. Крім того, йшлося про ремонт покрівель, обрізку сухих гілок дерев, питали про надання земельних ділянок учасникам бойових дій, ремонт прибудинкової території.

Були звернення й щодо встановлення межі земельної ділянки, оренди нежитлового приміщення, додаткового освітлення внутрішньоквартальних територій на вул. Марії Заньковецької, Юрія Гойди, Садовій.
Щодо всіх проблемних питань, з якими телефонували ужгородці, міський голова дав доручення відповідним структурам детально їх вивчити та повідомити про результати розгляду звернень.