Підготовчі будівельні роботи на вулиці Марії Заньковецької, 70 в Ужгороді призупинено

Опубліковано: Лютий 26, 2021

Як повідомили в управлінні містобудування та архітектури Ужгородської міськради, 10 квітня 2019 року рішенням виконкому№124 двом підприємцям надали дозволи на встановлення за цією адресою тимчасових споруд – МАФів. Днями підприємці почали підготовчі будівельні роботи – демонтаж фундаментів МАФів, що стояли там раніше. Однак паспорти прив’язки тимчасової споруди не отримали, відповідно, не мали права починати роботи.
Працівники управління державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міської ради, які виїжджали напередодні на вулицю Марії Заньковецької, 70, з’ясували, що підприємці не подавали і заяви на початок будівельних робіт, тож роботи зобов’язали призупинити.
Зараз суб’єкти господарювання почали процедуру оформлення всіх дозвільних документів, зокрема отримання паспортів прив’язки МАФів.