Транспортну модель Ужгорода розробляють, використовуючи кращі європейські практики

Опубліковано: Травень 20, 2022

Меморандум про співпрацю між виконавчим комітетом Ужгородської міської ради та громадською організацією «Інститут розвитку Карпатського регіону» підписали напередодні у міській раді. Це – продовження співробітництва у рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги за підтримки Норвезького фінансового механізму «Стратегія адаптації до зміни клімату та кроки щодо пом’якшення наслідків для транскордонного регіону SK – UA (CLIMADAM)».
Партнерами у проєкті є Агентство підтримки регіонального розвитку Кошице (Словаччина), Кошицький самоврядний край, Закарпатська обласна державна адміністрація та Інститут розвитку Карпатського регіону.
Наразі уже розпочато роботу із розроблення транспортної моделі для Ужгорода із використанням досвіду Кошицького регіону, залучили компанію «Про мобільність», яка є однією із найкращих у сфері розвитку транспортної інфраструктури України.