Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції відзначило роботу реєстраторів Ужгородської міської ради

Опубліковано: Грудень 30, 2020

Подяку за забезпечення безперебійного та своєчасного розгляду заяв, сформованих в електронній формі за допомогою порталу «Дія», державними реєстраторами відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Ужгородської міської ради Оленою Гороховою, Мариною Онопко, Сніжаною Кричфалушій та Ніколеттою Струтинською, надіслали на ім’я міського голови Богдана Андріїва.

Держреєстратори Ужгородської міської ради опрацювали понад 900 заяв про державну реєстрацію, які надійшли через «Дію» (станом на 23 грудня). Як ідеться у листі, усі заяви обробляються із дотриманням термінів, встановлених законодавством.

Заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Закарпатській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (Івано-Франківськ) Михайло Думнич висловив сподівання на подальшу активну співпрацю та взаємодію у сфері державної реєстрації.