Півтора десятка питань розглянули сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету Ужгородської міської ради

Опубліковано: Березень 01, 2023

Так, заслухали та взяли до відома звіти про роботу торік відділу транспорту, відділу ведення державного реєстру виборців, управління освіти, а також звіти про виконання цільових програм у сфері освіти.
Погодили члени виконкому місця збору твердих побутових відходів закритого типу на вул. Володимирській, 28 площею 8 кв. м.
Підтримали також надання дозволу на переведення приватного житлового приміщення у нежитлове, а також дозволів на посвідчення угод про вчинення правочинів від імені дітей щодо майна, право власності або право користування яким мають діти.