План проведення засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради на 28.10.2020 року

Опубліковано: Жовтень 23, 2020

ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата проведення:

28.10.2020 р.

Час проведення:

Місце проведення

велика зала

Запрошені:

керівник Ужгородської місцевої прокуратури

Дмитро КИРИЛЕНКО

Начальник Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області

Олег ЯНЧИНСЬКИЙ

заступник міського голови

Ігор ФАРТУШОК

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
Робочі питання:

1.

Про заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах міста в зимовий період.

Доповідач:

Сергій ДМИТРІЄВ – начальник відділу цивільного захисту населення.

2.

Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (Фрідманський М.М.).

3.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (Коцур М.І.).

4.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (Лукеча Г.Г).

5.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності ( Стегура М.І.).

6.

Про внесення змін до рішення виконкому 23.12.2019 № 483.

Доповідач:

Олег БОРШОВСЬКИЙ – начальник управління містобудування та архітектури.

7.

Про зовнішню рекламу.

8.

Про взяття на облік вулиці Соснової.

9.

Про влаштування сімейних склепів склепів на території кладовища «Барвінок».

10.

Про приватизацію державного житлового фонду.

11.

Про укладення договору найму.

12.

Про квартирний облік.

13.

Про переоформлення, надання дозволу на розміщення збірно-розбірних гаражів.

14.

Про надання  дозволів на проведення  робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою ( з доповненням).

Доповідач:

Олена ЯЦКІВ – в.о. директора департаменту, заступник директора департаменту міського господарства.

Питання в порядку контролю:

1.

Інформація про хід виконання рішень виконкому з надання дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.

2.

Інформація про хід виконання рішення виконкому від 08.02.2017 № 44 «Про Порядок інформування громадськості про діяльність Ужгородської міської ради, її виконавчих органів через мережу Інтернет».

3.

Інформація про хід виконання рішення виконкому № 377 від 09.10.2019 року «Про відкриті дані Ужгородської міської ради» за три квартали 2020 року.

Доповідач:

Олександр ПУГЛИК – начальник відділу програмного забезпечення управління програмного та комп’ютерного забезпечення.

Керуючий справами виконкому                                                         Олена МАКАРА