План проведення засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради на 13.09.2023 року

Опубліковано: Вересень 07, 2023

ПРОВЕДЕННЯ  ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата проведення:

13.09.2023 р.

Час проведення:

Місце проведення

мала зала

Запрошені:

Керівник Ужгородської окружної прокуратури

Юрій ДОМНІЦЬКИЙ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.

Про Програму підтримки обдарованої молоді м. Ужгорода на 2024-2026 роки.

2.

Про виконання цільових програм у сфері освіти міста Ужгород за І півріччя 2023 року.

Наталія БАРАНЮК – начальник управління освіти

3.

Про Програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів, медичних виробів та інших засобів у разі амбулаторного лікування пільгової категорії населення м. Ужгород на 2024-2026 роки.

4.

Про Програму забезпечення мешканців міста Ужгорода, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2024-2026 роки.

5.

Про Програму забезпечення роботи медичних комісій при Ужгородському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки на 2024-2026 роки.

6.

Про Програму «Розвиток паліативної та хоспісної допомоги у м. Ужгороді на 2024-2026 роки».

7.

Про Програму фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної  допомоги та їх розвиток у місті Ужгороді на 2024-2026 роки.

Доповідач:

Ярослав ГЛАГОЛА – начальник управління охорони здоров'я та цивільного захисту населення

8.

Про Програму сприяння діяльності Головного управління ДПС у Закарпатській області на 2023 рік.

Ігор ФАРТУШОК – директор департаменту правового та організаційного забезпечення

9.

Про видачу дублікатів та внесення змін до свідоцтв про право власності на нерухоме майно.

Доповідач:

Даніелла ГЕВОРКЯН – директор КП «Архітектурно-планувальне бюро»

10.

Про затвердження акта (М.).

11.

Про затвердження акта (Г.).

12.

Про звернення до суду щодо призначення опікуна.

Леся КУЦЕНКО  – в.о. директора департаменту соціальної політики

13.

Про надання повноважень.

Мілан ТУРІС – начальник управління муніципальної варти

14.

Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ТОВ «Закарпатська будівельна компанія»).

15.

Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ФОП Голуб Є.В.).

16.

Про припинення дії паспорта відкритого літнього майданчика.

17.

Про надання  паспортів відкритих  літніх майданчиків.

18.

Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ФОП Тарі Л.О.).

19.

Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ФОП Ткаченко А.В.).

Олег БОРШОВСЬКИЙ – начальник управління містобудування та архітектури

20.

Про поховання військовослужбовців на кладовищі Кальварія – Пагорб Слави.

21.

Про затвердження розпорядження міського голови.

Віталій Гільтайчук – директор департаменту міської інфраструктури

Питання в порядку контролю:

-

Інформація про виконання доручення  № ДГ-28, даного на засіданні виконкому 04.08.2023 р.

Інформує:

Віталій Гільтайчук – директор департаменту міської інфраструктури

Заступник міського голови                                                                      Вадим БОРЕЦЬ