План проведення засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради на 09.09.2020 року

Опубліковано: Вересень 04, 2020

ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата проведення:

09.09.2020 р.

Час проведення:

Місце проведення

велика зала

Запрошені:

керівник Ужгородської місцевої прокуратури

Дмитро КИРИЛЕНКО

начальник Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області

Віктор РЕБРЕЙ

заступник міського голови

Ігор ФАРТУШОК

заступник міського голови

Василь ГОМОНАЙ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1.

Про Програму фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Ужгород на 2021 рік.

2.

Про Програму фінансування видатків на житлово-комунальні послуги Почесним громадянам м. Ужгород на 2021 рік.

3.

Про зміни до рішення виконкому 24.10.2019 № 382.

Доповідач:

Андрій БІКСЕЙ – директор департаменту праці та соціального захисту населення.

4.

Про тарифи на платні медичні послуги, що надаються КНП «Ужгородська міська поліклініка» Ужгородської міської ради.

5.

Про тарифи на платні медичні послуги, що надаються КНП « Центральна міська клінічна лікарня» Ужгородської міської ради.

Доповідач:

Павло ЛОГВІНОВ – начальник управління економічного розвитку міста.

6.

Про виконання цільових програм у сфері охорони здоров'я міста Ужгород за І півріччя 2020 року.

Доповідач:

Василь РЕШЕТАР – начальник управління охорони здоров’я.

7.

Про видачу дублікатів та виправлення відомостей, внесених до свідоцтв про право власності на нерухоме майно.

Доповідач:

Деніелла ГЕВОРКЯН – директор комунального підприємства «Архітектурно -планувального бюро» Ужгородської міської ради.

8.

Про склад комісії з перевірки відповідності паспорта автобусного маршруту  умовам перевезень.

9.

Про перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

10.

Про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.

Доповідач:

Петро БОБИК – начальник відділу транспорту.

11.

Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами.

12.

Про зовнішню рекламу.

Про переоформлення (відмову) та надання дозволу на розміщення збірно-

розбірних гаражів.

14.

Про переведення житлового приміщення у нежитлове.

15.

Про Програму приватизації об’єктів комунальної власності на 2021 – 2023 роки.

16.

Про надання  дозволів  на проведення  робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.

Доповідач:

Олена ЯЦКІВ – в.о. директора департаменту, заступник директора департаменту міського господарства.

17.

Про надання статусу.

18.

Про продовження перебування дітей в інтернатному закладі.

19.

Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини.

20.

Про встановлення піклування та призначення піклувальника над дітьми.

21.

Про надання дозволів (відмову) на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти.

Доповідач:

Марія АРОКГАТІ – начальник служби  у справах дітей.

Питання в порядку контролю:

Інформація про хід виконання рішень виконкому з питань демонтажу.

Доповідачі:

Керуючий справами виконкому                                                 Олена МАКАРА