Опубліковано: Червень 06, 2024

ПРОВЕДЕННЯ  ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата проведення: 12.06.2024 р.
Час проведення: 10.00
Місце проведення мала зала
Запрошені:
Керівник Ужгородської окружної прокуратури Юрій ДОМНІЦЬКИЙ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про Програму розвитку та покращення якості послуг, що надаються територіальним сервісним центром № 2141 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях на території м. Ужгорода на 2024-2025 роки.
  Доповідач: Ігор ФАРТУШОК– директор департаменту правового та організаційного забезпечення
2. Про часткові зміни до положення про комісію.
  Доповідач: Василь ЦАП – начальник управління економічного розвитку міста
3. Про включення об’єкта до Переліку першого типу та оголошення аукціону.
  Доповідач: Ганна ТУРХОВСЬКА – начальник відділу бухгалтерського обліку міської ради та виконкому
4. Про зміни у складі комісії виконкому міської ради.
  Доповідач: Леся ГАХ – директор департаменту фінансів та бюджетної політики
5.

Про Ужгородську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Доповідач: Ярослав ГЛАГОЛА – начальник управління охорони здоров'я та цивільного захисту населення
6. Про погодження встановлення меморіальної дошки на честь загиблого захисника України (Тегза А. Я.).
7. Про погодження встановлення меморіальної дошки на честь загиблого захисника України (Сатмарі В.Й.).
8. Про погодження встановлення меморіальної дошки на честь загиблого захисника України (Кузнєв С.А.).
9. Про затвердження результатів конкурсного відбору молодіжних громадських організацій міста Ужгорода.
10. Про погодження розміщення об’єктів із надання послуг у сфері розваг.
  Доповідач: Алла ЧЕРНОБУК – начальник управління у справах культури молоді і спорту
11. Про затвердження акта (Л.).
12. Про затвердження акта (П.).
13. Про затвердження акта. (С.).
14. Про затвердження акта. (Т.).
15. Про звернення до суду із заявою про призначення опікуна (К.).
16. Про звернення до суду щодо призначення опікуна (Т.).
  Доповідач: Марина СТАСЮК – директор департаменту соціальної політики
17. Про виконання цільових програм у сфері містобудування та архітектури міста Ужгород за 2023 рік.
18. Про затвердження схеми розміщення об’єктів тимчасової дрібнороздрібної торгівлі в центральній частині міста Ужгорода.
19. Про погодження розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (ОК ЖБК «Срібна долина»).
20. Про припинення дії паспорта відкритого літнього майданчика (ФОП Башмарін Я.С.).
  Доповідач: Олег БОРШОВСЬКИЙ – начальник управління містобудування та архітектури
21. Про демонтаж тимчасових споруд.
22. Про зовнішню рекламу (МЦ «Діамед»).
23. Про фінансово-господарський стан КП «Водоканал м. Ужгорода» за І квартал 2024 року.
24. Про затвердження акта списання багатоквартирного будинку із комунального балансу міста (з доповненням).
25. Про впорядкування території.
26. Про погодження технічних умов.
27. Про надання та продовження дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.
28. Про поховання військовослужбовця на кладовищі Кальварія – Пагорб Слави.
  Доповідач: Віталій ГІЛЬТАЙЧУК – директор департаменту міської інфраструктури
  Питання в порядку контролю:
- Інформація щодо виконання рішень виконкому про надання дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.
- Інформація щодо виконання рішень виконкому про демонтажі самовільно розміщених конструкцій на території міста.
  Доповідач: Віталій Гільтайчук – директор департаменту міської інфраструктури
  Розгляд питань в закритому режимі:
29. Про надання дозволів на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти.
30. Про визначення способу участі у вихованні дитини.
31. Про встановлення опіки та призначення опікуна.
32. Про надання статусу.
33. Про надання згоди на проведення психіатричного огляду та госпіталізацію малолітньої дитини до закладу з надання психіатричної допомоги.
  Доповідач: Марія АРОКГАТІ – начальник служби у справах дітей.

Заступник міського голови                                                 Вадим БОРЕЦЬ