План проведення засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради на 13.10.2020 року

Опубліковано: Жовтень 08, 2020

ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата проведення:

13.10.2020 р.

Час проведення:

Місце проведення

велика зала

Запрошені:

керівник Ужгородської місцевої прокуратури

Дмитро КИРИЛЕНКО

Начальник Ужгородського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області

Олег ЯНЧИНСЬКИЙ

заступник міського голови

Ігор ФАРТУШОК

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1

Про зміни до Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Ужгородської міської ради.

2

Про внесення змін до рішення виконкому 23.02.2020 № 341 «Про виборчі дільниці» (з доповненням).

3

Про внесення змін до рішення виконкому 25.02.2019 № 60.

Доповідач:

Сергій РОМАНЮК – заступник начальника  відділу документального та організаційного  забезпечення.

4

Про надання згоди на вчинення правочину.

5

Про звернення до суду щодо зміни опікуна.

6

Про затвердження протоколу засідання  консультативно-дорадчої комісії щодо використання у 2020 році субвенції з державного бюджету.

Доповідач:

Андрій БІКСЕЙ – директор департаменту праці та соціального захисту населення.

7

Про дострокове розірвання договору на право обслуговування маршруту № 27 « Ужгородський коледж культури і мистецтв – УжНУ».

Доповідач:

Петро БОБИК – начальник відділу транспорту.

8

Про видачу дублікатів про право власності на нерухоме майно (з доповненням).

Доповідач:

Деніелла ГЕВОРКЯН – директор комунального підприємства «Архітектурно -планувального бюро» Ужгородської міської ради.

9

Про облаштування меморіального скверу та комплексний благоустрій території.

10

Про встановлення вказівника.

11

Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ( ФОП Станкович М.Ю.) .

12

Про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (гр. Мелень О.Я).

13

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (ФОП Попович О.С).

14

Про надання паспортів відкритих літніх майданчиків (ФОП Костюк О.Ю., ФОП Коломієць Т.П.) .

15

Про надання паспортів відкритих літніх майданчиків (ФОП Магеррамлі С.В.Огли, ФОП Оберемко В.А., ФОП Смага Н.Д., ФОП Вовчанський М.І.).

16

Про розміщення автобусної зупинки в комплексі з торговим павільйоном.

Доповідач:

Олег БОРШОВСЬКИЙ – начальник управління містобудування та архітектури.

17

Про стан підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

18

Про демонтаж.

19

Про демонтаж ( по вул. О.Хіри).

20

Про погодження місця збору твердих побутових відходів закритого типу.

21

Про затвердження переліку актів списання багатоквартирних житлових будників із комунального балансу міста.

22

Про зміни до рішення виконкому 26.10.2017 № 332.

23

Про влаштування сімейних склепів на території кладовища «Барвінок».

24

Про надання  дозволів  на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою (з доповненням).

Доповідач:

Олександра ТУРЯНЧИК – в.о. директора департаменту, начальник управління житлово-комунального господарства департаменту міського господарства.

25

Про визначення місця проживання дитини.

26

Про визначення способу  участі у вихованні дитини.

27

Про звільнення від повноважень опікуна, встановлення опіки та призначення опікуна над дітьми.

28

Про зміну прізвища дитини.

29

Про надання дозволів на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, відмову від прийняття спадщини, отримання грошової компенсації.

30

Про надання та втрату статусу.

31

Про продовження перебування дитини в інтернатному закладі.

Доповідач:

Марія АРОКГАТІ – начальник служби  у справах дітей.

Керуючий справами виконкому                                        Олена МАКАРА