План проведення засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради на 23.10.2024 року

Опубліковано: Жовтень 17, 2024

ПРОВЕДЕННЯ  ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата проведення: 23.10.2024 р.
Час проведення: 10.00
Місце проведення мала зала
Запрошені:
Керівник Ужгородської окружної прокуратури Юрій ДОМНІЦЬКИЙ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про функціонування відділення плавання ДЮСШ № 1 на базі Ужгородського ліцею імені Августина Волошина.
  Доповідач: Наталія БАРАНЮК – начальник управління освіти
2. Про Програму підтримки хворих на розсіяний склероз на 2025-2027 роки.
3. Про виконання цільових програм у сфері охорони здоров'я міста Ужгород за І півріччя 2024 року.
  Доповідач: Ярослав ГЛАГОЛА – начальник управління охорони здоров'я та цивільного захисту населення
4. Про залучення додаткових автобусів.
  Доповідач: Петро БОБИК– начальник відділу транспорту
5.

Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2025 рік.

Доповідач: Ганна ТУРХОВСЬКА – начальник відділу бухгалтерського обліку міської ради та виконкому
6. Про виконання цільової програми управління міжнародного співробітництвата інновацій за перше півріччя  2024 року.
  Доповідач: Вікторія ТАРАХОНИЧ – начальник управління міжнародного співробітництвата інновацій
7. Про затвердження акта (Б.).
8. Про затвердження акта (К.).
 9. Про звернення до суду щодо призначення опікуна (З.).
10. Про звернення до суду щодо призначення опікуна (І.).
11. Про надання згоди на влаштування до психоневрологічного інтернату (Б.).
12. Про порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
  Доповідач: Марина СТАСЮК – директор департаменту соціальної політики
13. Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ФОП Хафізов Ж.).
14. Про погодження розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (гр. Цоклан О.П.)
15. Про надання паспортів відкритих літніх майданчиків (ФОП Бірман Ф.В, ФОП Ігнат Г.В., ФОП Бабидорич О.В., ФОП Попович А.І.).
  Доповідач: Олег БОРШОВСЬКИЙ – начальник управління містобудування та архітектури
16. Про укладення договорів найму жилого приміщення.
17. Про приватизацію державного житлового фонду.
18. Про видачу службового ордеру.
19. Про квартирний облік.
20. Про надання дозволу (відмову) на переоформлення збірно-розбірних гаражів,внесення змін до рішення.
21. Про внесення зміни до рішення виконкому.
22. Про затвердження  актів списання багатоквартирних будинків із комунального балансу міста.
23. Про влаштування сімейних склепів на території кладовища «Барвінок».
24. Про поховання військовослужбовця на кладовищі Кальварія – Пагорб Слави.
25. Про погодження проєкту благоустрою (гр. Голуб. О – вул. Загорська, б/н к.н. 2110100000:54:001:1869).
26. Про погодження проєкту благоустрою (гр. Лобур Т. – вул. Загорська, б/н к.н. 2110100000:54:001:1784).
27. Про погодження проєкту благоустрою (гр. Лобур Т. – вул. Загорській, б/н – к.н. земельної ділянки 2110100000:54:001:1838).
28. Про погодження проєкту благоустрою (гр. Мигович С.М.–  вул. Капушанська, 140).
29. Про погодження проєкту благоустрою (гр. Білак Б.І. –  вул. Загорській, б/н  к.н. земельної ділянки 2110100000:55:001:1185).
30. Про погодження проєкту благоустрою (гр. Галімурка Н.М. – вул. Капушанська, «а».
31. Про погодження проєкту благоустрою (гр. Висоцький С.О. –  вул. вул. Андрія Палая ( Тельмана) – Українська).
32. Про затвердження технічних умов (Пирч Є.І, Гудзовата Г.І.).
33. Про затвердження технічних умов (ЖБК «Біоленд»).
34. Про затвердження технічних умов (Мігалка П.П.).
35. Про надання  дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.
  Доповідач: Віталій ГІЛЬТАЙЧУК – директор департаменту міської інфраструктури

Керуючий справами виконкому                                       Василь ПИНЗЕНИК