Опубліковано: Квітень 22, 2021

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
Робочі питання:

1.

Про Програму висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб, депутатського корпусу у засобах масової інформації на 2021-2025 роки.

Доповідач:

Алла КОХАН – начальник відділу інформаційної роботи.

2.

Про Програму фінансування витрат за надані пільги окремим категоріям громадян з послуг зв’язку на 2021 – 2023 роки.

3.

Про звернення до суду щодо призначення опікуна.

Доповідач:

Алла КЕЛЕМЕЦ – директор департаменту соціальної політики.

4.

Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.

Василь РЕШЕТАР – начальник управління охорони здоров’я

5.

Про надання повноважень.

6.

Про Програму сприяння діяльності 3 стрілецького батальйону  військової частини 3002 Національної гвардії України на 2021 рік.

Доповідач:

Віталій ПЕКАР –  заступник начальника  управління правового забезпечення.

7.

Про конкурс з відбору банківської або фінансової установи для  укладання договору фінансового лізингу.

8.

Про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.

9.

Про затвердження переліку зупинок громадського транспорту.

Доповідач:

Петро БОБИК – начальник відділу транспорту.

10.

Про зміни у складі комісії.

Доповідач:

Олександр ЧЕПКИЙ – начальник відділу землекористування.

11.

Про тимчасовий порядок розрахунку плати за один день тимчасової /святкової дрібнороздрібної торгівлі.

12.

Про режим роботи у нічний час.

Доповідач:

Павло ЛОГВІНОВ –начальник  управління економічного розвитку міста.

13.

Про видачу дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно.

Доповідач:

Деніелла ГЕВОРКЯН – директор комунального підприємства «Архітектурно -планувального бюро» Ужгородської міської ради.

14.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (Сідун Ю.Ю.).

15.

Про розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (ТОВ «ПЕРФЕКШН ІН»).

16.

Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ФОП Носа Л.В.).

17.

Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ТОВ «Аст М»).

Доповідач:

Олег БОРШОВСЬКИЙ – начальник управління містобудування та архітектури.

18.

Про погодження розміщення місця збору твердих побутових відходів.

19.

Про укладення договорів найму.

20.

Про квартирний облік.

21.

Про приватизацію державного житлового фонду.

22.

Про надання та відмову у видачі дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.

Доповідач:

Володимир БАБИДОРИЧ – директор департаменту міського господарства.

Питання в порядку контролю:

-

Інформація про хід виконання рішення виконкому 28.10.2020 № 388 «Про заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах міста в зимовий період».

Доповідач:

Сергій ДМИТРІЄВ – начальник відділу цивільного захисту населення.

-

Інформація про хід виконання рішення виконкому від 08.02.2017 № 44 «Про Порядок інформування громадськості про діяльність Ужгородської міської ради, її виконавчих органів через мережу Інтернет».

-

Інформація про хід виконання рішення виконкому № 377 від 09.10.2019 року «Про відкриті дані Ужгородської міської ради» за три квартали 2020 року.

Доповідач:

Олександр ПУГЛИК – начальник відділу програмного забезпечення управління програмного та комп’ютерного забезпечення.

-

Інформація про хід виконання рішень виконкому з надання дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.

Доповідач:

Володимир БАБИДОРИЧ – директор департаменту міського господарства.

Розгляд питань в закритому режимі

23.

Про внесення зміни до складу комісії з питань захисту прав дитини.

24.

Про встановлення опіки та призначення опікуна над дитиною.

25.

Про визначення способу участі у вихованні дитини.

26.

Про надання дозволів на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, отримання грошової компенсації .

27.

Про надання статусу.

Доповідач:

Марія АРОКГАТІ – начальник служби  у справах дітей.

Керуючий справами виконкому                                                     Ігор ФАРТУШОК