План проведення засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради на 29.03.2023 року

Опубліковано: Березень 23, 2023

Дата проведення:

29.03.2023 р.

Час проведення:

Місце проведення

мала зала

Запрошені:

Керівник Ужгородської окружної прокуратури

Юрій ДОМНІЦЬКИЙ

Вадим БОРЕЦЬ

Василь ГОМОНАЙ

Василь ПИНЗЕНИК

Юрій РАХІВСЬКИЙ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.

Про видачу дублікатів та внесення змін до свідоцтв про право власності на нерухоме майно.

Доповідач:

Даніелла ГЕВОРКЯН – директор комунального підприємства «Архітектурно -планувального бюро» Ужгородської міської ради

2.

Про затвердження Положення про службове посвідчення посадових осіб Ужгородської міської ради та її виконавчих органів.

Олена МАКАРА – начальник служби персоналу та спецроботи

3.

Про  зміни до рішення виконкому 12.09.2018 № 266.

4.

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Ужгородської міської територіальної громади за  2022 рік.

Василь ЦАП – в.о. начальника управління економічного розвитку міста

5.

Звіт про роботу відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за 2022 рік.

Доповідач:

Олена ГОРОХОВА – начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

6.

Звіт про роботу відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень за 2022 рік.

Доповідач:

Тетяна МАГА – начальник відділу державної реєстрації речових прав  на нерухоме майно та їх обтяжень

7.

Звіт про роботу відділу бухгалтерського  обліку міської ради та виконкому за 2022 рік.

Доповідач:

Ганна ТУРХОВСЬКА – начальник відділу бухгалтерського обліку міської ради та виконкому

8.

Про погодження Інвестиційної програми КП «Водоканал м. Ужгорода» на 2023 рік та Плану розвитку на 2023 – 2027 роки.

9.

Про зміни у складі комісії.

10.

Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

11.

Про припинення опалювального періоду.

Доповідач:

Віталій ГІЛЬТАЙЧУК– директор департаменту міської інфраструктури

Питання в порядку контролю:

-

Інформація про виконання рішення виконкому 16.11.2022  № 559 «Про заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах міста в зимовий період».

Інформує:

Ярослав ГЛАГОЛА – начальник управління охорони здоров'я та цивільного захисту населення