План проведення позачергового засідання виконавчого комітету Ужгородської міської ради від 29.06.2022 року

Опубліковано: Червень 24, 2022

Дата проведення:

29.06.2022 р.

Час проведення:

Місце проведення

мала зала

Запрошені:

Керівник Ужгородської окружної прокуратури

Юрій ДОМНІЦЬКИЙ

Вадим БОРЕЦЬ

Василь ГОМОНАЙ

Василь ПИНЗЕНИК

Юрій РАХІВСЬКИЙ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1.

Про місця розташування інфраструктурних компонентів за проєктом міжнародної технічної допомоги.

Доповідач:

Вікторія ТАРАХОНИЧ – начальник  управління міжнародного співробітництва та інновацій

2.

Про зміни до рішення виконкому 25.05.2022 № 175.

Вікторія ХИМИЧ – начальник відділу публічних закупівель

3.

Про режим роботи у нічний час.

4.

Про погодження розміщення об’єктів дрібнороздрібної торгівлі.

5.

Звіт про роботу управління економічного розвитку міста за 2021 рік.

Василь ЦАП – в.о. начальника управління економічного розвитку міста

6.

Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ( ФОП Зацаринний А.І.).

7.

Про погодження розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (ПП « ВІРА К»).

8.

Про погодження розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (ТОВ «ВІВО» та ТОВ «БІРИ»)

9.

Про надання паспортів відкритих літніх майданчиків (ФОП Дік Р.Ю., ФОП Гладкий Д.А., ФОП Назарова К.П., ФОП Хільченко І.Ю., ФОП Марц Я.О.).

10.

Про погодження надання містобудівних умов та обмежень для об’єкта будівництва ( Немеш М.О.).

11.

Про погодження надання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва ( Немеш О.Ф.).

12.

Про погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (ФОП Попович М.В.).

13.

Про погодження надання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва (КУ «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської обласної ради).

14.

Про погодження надання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва (Думинець Н.В).

15.

Про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва (Фабрицій З.Є.).

Доповідач:

Олена ПАВЛИЧКО – в.о. начальника управління містобудування та архітектури, начальник відділу регулювання забудови

16.

Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ півріччя 2022 року.

Доповідач:

Наталія КОЗАК – начальник відділу документального та організаційного забезпечення

17.

Про зміни до рішення виконкому 08.06.2022 № 207.

18.

Про виконання цільових Програм за ІІ півріччя 2021 року.

19.

Звіт про роботу департаменту міської інфраструктури Ужгородської міської ради за 2021 рік.

Віталій ГІЛЬТАЙЧУК –директор департаменту міської інфраструктури

Заступник міського голови                                                           Василь ГОМОНАЙ