План проведення засідання виконавчого комітету на 14.06.2018 року

заступник міського голови Гомонай Василь Васильович

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1. Про Програму співпраці Ужгородської міської ради та управління Державної казначейської служби України у м. Ужгороді Закарпатської області в сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2018-2020 роки.
  Доповідач: Гибало Лілія Василівна –

начальник УДКСУ у м. Ужгороді Закарпатської області.

2. Про надання дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.
3. Про зміну статусу приміщень.
4. Про переведення житлового приміщення у нежитлове.
5. Про затвердження переліку актів списання багатоквартирних житлових будинків із комунального балансу міста.
6. Про зняття з балансу та обслуговування будинку.
7. Про переоформлення та надання дозволу на розміщення гаражів.
8. Про облаштування місця відпочинку та заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах міста.
9. Про передачу автомобіля.
10. Про демонтаж.
  Доповідач: Бабидорич Володимир Іванович –  директор департаменту міського   господарства.
11. Про режим роботи у нічний час.
12. Про зміни до Порядку встановлення режиму роботи закладів сфери обслуговування на території міста.
  Доповідач: Травіна Ольга Валеріївна –

начальник управління економіки та стратегічного планування.

13. Про встановлення переліку та вартості ритуальних послуг для поховання одиноких громадян в м. Ужгород.
14. Про затвердження Порядку фінансування безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій та інвалідів війни, що проживали у м. Ужгород.
  Доповідач: Біксей Андрій Борисович –

начальник управління праці та

соціального захисту населення.

15. Про поштові адреси.
16. Про надання та припинення дії паспортів відкритих літніх майданчиків.
17. Про погодження розміщення тимчасової споруди.
  Доповідач: Боршовський Олег Ігорович –

начальник управління містобудування та архітектури.

18. Про надання дозволів на посвідчення правочинів про відчуження та набуття майна, встановлення  порядку побачення, надання статусу.
  Доповідач: Арокгаті Марія Юріївна – начальник служби у справах дітей.
19. Про видачу дубліката та внесення змін до свідоцтва про право власності на нерухоме майно.
  Доповідач: Геворкян Даніелла Сергіївна – директор КП «Архітектурно-планувальне бюро».
20. Про зміни і доповнення до переліку адміністративних послуг та документів дозвільного характеру.
  Доповідач: Павлув Жанна Вікторівна – начальник центру надання адміністративних послуг.
21. Про зміни до Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Ужгородської міської ради.
Доповідач: Романюк Сергій Валерійович – заступник начальника відділу документального та організаційного забезпечення.

Керуючий справами виконкому                                                       О. Макара