План проведення засідання виконавчого комітету на 25.02.2018 року

Опубліковано: Лютий 20, 2019

ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата проведення: 25.02.2019 р.
Час проведення: 10:00
Місце проведення мала зала
Запрошені:
керівник Ужгородської місцевої прокуратури Кириленко Дмитро Павлович
заступник міського голови Білак Олександр Павлович
заступник міського голови Фартушок Ігор Іванович
заступник міського голови Гомонай Василь Васильович

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1. Про Програму надання матеріально-технічної допомоги Чопському прикордонному загону на 2019 – 2020 роки.
  Доповідач: Бабенко Євген Володимирович – заступник начальника Чопського прикордонного  загону – начальник відділу забезпечення
2. Про Програму надання шефської допомоги військовим частинам, розташованим на території міста, на 2019-2020 роки.
  Доповідач: Зима Ірина Василівна – начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи.
3. Про Програму інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2019 рік.
  Доповідач: Урста Микола Валерійович – начальник  управління програмного та комп’ютерного забезпечення.
4. Про Програму встановлення автономного електричного опалення у

м. Ужгород  на 2019 рік.

5. Про  доповнення до рішення виконкому 26.10.2016 № 336.
6. Про переведення житлового приміщення у нежитлове.
7. Про демонтаж об’єктів зовнішньої реклами.
8. Про надання дозволів та відмову у наданні дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами.
9. Про зовнішню рекламу.
10. Про надання та продовження дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.
11. Про квартирний облік.
12. Про приватизацію державного житлового фонду.
13. Про укладення договорів найму.
14. Про переоформлення гаражів та надання дозволу на розміщення збірно-розбірних гаражів.
  Доповідач: Бабидорич Володимир Іванович –  директор департаменту міського   господарства.
15. Про надання повноважень на розгляд справ про адміністративні правопорушення.
  Доповідач: Станко Юрій Юрійович – начальник відділу муніципальної інспекції з благоустрою.
16. Про затвердження положення про архітектурно – містобудівну раду при управлінні містобудування та архітектури.
17. Про встановлення пам’ятної дошки Александру Дубчеку.
18. Про поштові адреси (з доповненням).
  Доповідач: Боршовський Олег Ігорович – начальник управління містобудування та архітектури.
19. Про тарифи на ритуальні послуги з поховання.
  Доповідач: Цап Василь Васильович – заступник  начальника управління економічного розвитку міста, начальник відділу зовнішньо – економічних зв’язків, інвестицій та туризму.
20. Про зміни та доповнення до переліків адміністративних послуг.
  Павлув Жанна Вікторівна – начальник центру надання адміністративних послуг
21. Про склад комісій, рад, комітетів виконкому міської ради та положень до них.
  Доповідач: Романюк Сергій Валерійович – заступник начальника відділу документального та організаційного забезпечення
22. Про надання статусу.
23. Про надання дозволів (відмову) на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або користування яким мають діти.
24. Про створення дитячого будинку сімейного типу і  влаштування дітей – сиріт на виховання та спільне проживання.
25. Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини.
  Доповідач: Арокгаті Марія Юріївна –

начальник служби у справах дітей.

Питання в порядку контролю:
26. Про результати проведення  внутрішнього  контролю та аудиту у бюджетному процесі м. Ужгород за ІІ півріччя  2018 року.
  Доповідач: Гах Леся Мирославівна – директор департаменту фінансів та бюджетної політики.
27. Про стан кадрової роботи в міській раді та виконавчих органах.
  Доповідач: Воловар Марія Василівна – начальник служби персоналу та спецроботи.
28. Про стан виконавської дисципліни у структурних підрозділах міської ради за підсумками 2018 року.
  Доповідач: Рудов Оксана Миколаївна – начальник загального відділу.
29. Про роботу зі зверненнями  громадян.
  Доповідач: Махобей Тетяна Анатоліївна – начальник відділу роботи із зверненнями громадян.
         Інформація про виконання рішення виконавчого комітету 14.11.2016 № 381.

Керуючий справами виконкому                                                          О. МАКАРА