ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 04.02.2015 року

Опубліковано: Січень 30, 2015

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:
1. Про надання дозволів на проведення земляних робіт.
2. Про переоформлення гаражів.
3. Про звернення до суду щодо зміни опікуна.
4. Про реєстрацію помічника дієздатної особи.
5. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв на 2015 рік.
6. Про подання кандидатури про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” (Подолі В.І.).
7. Про подання кандидатури про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” (Барні Г.І.).
8. Про подання кандидатури про присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” (Паливоди І.Ю.).
9. Про комісії з питань захисту прав дитини.
10. Про Програму впровадження системи відеоспостереження у місті Ужгород на 2015 рік.
11. Про склад комісії виконкому міської ради.
12. Про тимчасове положення про порядок встановлення цілодобового режиму роботи закладів сфери обслуговування всіх форм власності на території міста.
13. Про погодження цілодобового режиму роботи.