План проведення засідання виконкому на 27 червня 2017 року

Опубліковано: Червень 23, 2017

ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата проведення: 27.06.2017 р.
Час проведення: 10:00
Місце проведення мала зала
Запрошені:
керівник Ужгородської місцевої прокуратури Кириленко Дмитро Павлович

заступник міського голови Білак Олександр Павлович
заступник міського голови Фартушок Ігор Іванович

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:

1. Про переоформлення та надання дозволу на розміщення гаражів.
2. Про переведення житлових приміщень у нежитлові.
3. Про зовнішню рекламу.
4. Про продовження дозволу на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.
5. Про надання дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.
  Доповідач: Бабидорич Володимир Іванович –  директор департаменту міського   господарства.
6. Про надання паспортів відкритих літніх майданчиків.
7. Про погодження влаштування проїзду.
  Доповідач: Боршовський Олег Ігорович – начальник управління містобудування  та архітектури.
8. Про розміщення та анулювання погодження розміщення пересувного обладнання для здійснення підприємницької діяльності.
9. Про встановлення нічного режиму роботи.
  Доповідач: Травіна Ольга Валеріївна – начальник управління економіки  та підприємництва.
10. Про надання дозволів на посвідчення правочинів про відчуження та набуття майна, встановлення порядку побачення, відмову у наданні дозволу на реалізацію майна.
  Доповідач: Арокгаті Марія Юріївна – начальник служби у справах дітей.
11. Про орієнтовний план роботи виконавчого комітету міської ради на ІІ півріччя 2017 року.
  Доповідач: Романюк Сергій Валерійович – заступник начальника відділу документального та організаційного забезпечення.
12. Про доповнення до рішення виконкому 27.12.2016 № 454.
  Доповідач: Олексіюк Сергій Максимович – директор Ужгородського міського центру зайнятості.
13. Про видачу дублікатів свідоцтв про право власності на нерухоме майно.
  Доповідач: Геворкян Даніелла Сергіївна – директор КП «Архітектурно-планувальне   бюро».
14. Про статут громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону “СЕНК-ЗАХИСТ”.
Доповідач: Пекар Віталій Іванович – заступник начальника управління правового забезпечення
Інформація в порядку контролю:
1. Звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету Ужгородської міської ради за І півріччя 2017 року.