«Подих весни» – таку назву мав творчий звіт учнів та учнівських колективів Ужгородської школи мистецтв, що відбувся сьогодні у залі Закарпатської обласної філармонії

Опубліковано: Квітень 12, 2024

Двадцять шість номерів концертної програми – хореографічні постановки, ансамблі музичних інструментів  та народні пісні – славили весну. Серед виконавців – як початківці, учні молодших класів, так й переможці обласних конкурсів, лауреати обласних та Всеукраїнських конкурсів, Міжнародних фестивалів, а також випускники та педагоги школи мистецтв.

Директорка школи мистецтв, заслужений працівник культури України Наталія Громова, привітала дітей з початком теплої пори року та побажала їм творчих успіхів.