Погашення марки «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього» відбулося сьогодні в Ужгороді

Опубліковано: Червень 01, 2023

Однойменний благодійний поштовий випуск приурочили до Дня захисту дітей, зокрема до теми жорстокої війни, розв’язаної росією.
Директор Закарпатської дирекції АТ «Укрпошта» Сергій Калій розповів, що 40 гривень із кожного маркового аркуша будуть спрямовані на благодійність – на потреби дитячих будинків та дітей, які втратили батьків.
До поштового набору увійшли марки з найкращими дитячими малюнками. Конкурс тривав із квітня, найкращі роботи обирали з-поміж понад 300 малюнків. Перемогу здобув малюнок «Найзаповітніша мрія» Олександри Федорчук (14 років, Бровари).
У погашенні марки також взяли участь міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Баранюк, діти – учасники благодійного фестивалю «Ням-Ням Фест», який тривав поруч на набережній Незалежності.
Марку «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього» сьогодні погашали й в інших обласних центрах та столиці.