Покращення якості медичних послуг, ефективніша робота міської лікарні – питання, які обговорили керівники області та Ужгорода

Опубліковано: Жовтень 17, 2022

Як покращити якість надання медичних послуг, що потрібно для більш ефективної роботи медичного закладу, які управлінські рішення варто прийняти – ці та інші важливі питання діяльності Ужгородської центральної міської клінічної лікарні обговорювали сьогодні під час візиту до закладу начальника Закарпатської ОВА Віктора Микити спільно із міським головою Богданом Андріївим, секретарем міської ради Арсеном Мелкумяном та в.о. керівника комунального медичного закладу Павлом Лукачем.
Йшлося про дофінансування робіт у відділенні екстреної медичної допомоги, завершення ремонту кардіологічного відділення, придбання нового сучасного медичного обладнання, загалом покращення матеріально-технічної бази лікарні та послуг, які тут надають – усе, щоб пацієнти могли отримувати якісну медичну допомогу.
Як зазначалося, міськрада планує ще цього року виділити додаткові кошти, щоб покращити фінансове забезпечення Ужгородської центральної міської клінічної лікарні, у підтримці на рівні області запевнив і керівник ОВА.