Понад 160 наборів гігієни від БФ «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» видали сьогодні переселенцям в Ужгороді

Опубліковано: Вересень 05, 2022

Понад 160 гігієнічних наборів від благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» за підтримки міжнародної організації CARE вчергове роздали сьогодні в центрі гуманітарної допомоги «Совине гніздо» вимушеним переселенцям, які тимчасово проживають в Ужгороді.

У наборах – зубна паста, зубні щітки, гель для душу, станки для гоління, мочалка, жіночі засоби гігієни, пральний порошок, дезодорант, дитячий крем, шампунь. Набір дають із розрахунку на родину, якщо у сім’ї більше трьох людей – тоді 2 набори.

Після видачі тим ВПО, які зареєструвались напередодні, продовжили роздавати засоби гігієни в порядку живої черги для переселенців віком старше 55 років – хто ще не отримував такі набори, повідомила регіональна координаторка фонду на Закарпатті Анжела Бабкіна.
Стежити за наступними реєстраціями для отримання гумдопомоги можна на сторінках центру «Совине гніздо» в фейсбуку й телеграмі.