Понад 40 тисяч тюльпанів прикрашають клумби та зелені зони Ужгорода

Опубліковано: Квітень 26, 2023

Понад 40 тисяч тюльпанів прикрашають клумби та зелені зони Ужгорода

Ужгород квітне зараз не лише сакурами та магноліями, чимало краси ужгородцям і гостям міста дарують тюльпани.

Загалом цієї весни в обласному центрі Закарпаття милують око близько 42 000 тюльпанів. Кольори та сорти найрізноманітніші – як такі, що висаджували минулими роками, так і нові: Fabio, Antarctica, Sunlover, Purissima, Blue Diamоnd, а також Purple Jacket , Sunset, Purple Crystal, Barcelona.

Найбільші локації тюльпанів – на проспекті Свободи, площах Шандора Петефі, Народній, Поштовій, транспортних колах площ Богдана Хмельницького, Георгія Кірпи, перехрестя вул. Марії Заньковецької і Тиводара Легоцького, вул. Возз’єднання, розворотному майданчику та транспортному колі на вул. Миколи Бобяка.

На клумбах – кольорове розмаїття: квітнуть жовті, помаранчеві, червоні, білі, фіолетові тюльпани. Така різнобарвність створює неперевершену атмосферу.