Понад 60 ужгородських першокласників отримали шкільні ранці у рамках соціальної акції "Перший портфелик"

Опубліковано: Серпень 25, 2020

Ужгородським першокласникам, які незабаром розпочнуть навчання, сьогодні вручили портфелики з усіма необхідними канцтоварами та навчальним приладдям. Майбутніх школяриків та їхніх рідних привітали міський голова Богдан Андріїв, його заступник Василь Гомонай та керуюча справами виконкому міської ради Олена Макара.

Соціальну акцію уже вкотре провів Ужгородський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (керівник – Іван Фленько). Портфелі для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та напівсиріт, з числа внутрішньо переміщених осіб, сімей учасників АТО, а також родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, придбали за кошти міського бюджету.

Ініціативу підтримало й фермерське господарство «Коник», яке надало для дітей яблука.