Поранених захисників, які лікуються в ужгородських медзакладах, привітали з Великоднем

Опубліковано: Квітень 15, 2023

Слова вдячності та великодні подарунки для поранених воїнів, які зараз проходять лікування і відновлення в міських медичних закладах Ужгорода. Сьогодні, у Великодню суботу, захисників провідали міський голова Богдан Андріїв, начальник Ужгородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Тищук, секретар міської ради Арсен Мелкумян, заступники міського голови Василь Пинзеник та Артем Погорєлов, радник міського голови Григорій Шевчук.
Захисників привітали зі світлим святом Воскресіння Господнього, подякували за героїзм та відвагу, побажали якнайшвидшого одужання.
На Великдень кожен має скуштувати паску, тож у всіх наборах – цей символ світлого свята, яке вкотре нагадує про перемогу добра над злом. Паски вже освячені, до них у пакунках ковбаса, шинка, яйця, сир, масло – продукти, які традиційно у великодньому кошику.