Постійні депутатські комісії завершили опрацювання питань порядку денного чергової сесії Ужгородської міської ради, яка відбудться 10 листопада

Опубліковано: Листопад 08, 2022

Постійні депутатські комісії завершили опрацювання питань порядку денного чергової сесії Ужгородської міської ради, яка відбудеться у четвер, 10 листопада.
Загалом на порядку денному сесійного засідання близько 70 питань, серед яких – підтримка міських цільових програм на наступні роки, внесення змін до чинних програм, затвердження детальних планів територій, зміни до бюджету територіальної громади на 2022 рік тощо.
Нагальні питання, які розглядали – придбання генераторів електроенергії для водоканалу та міських медичних закладів, щоб забезпечити їхню безперебійну роботу на випадок тривалих відключень світла, ангіографа для центральної міської клінічної лікарні – що дасть змогу покращити якість надання медичних послуг мешканцям міста.
На засіданнях комісій – із питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, оподаткування, інвестиційної та регуляторної політики; регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури; житлово-комунального господарства, благоустрою, екології та комунальної власності, а також соціально-гуманітарної політики, Регламенту та депутатської етики – депутати заслухали розробників проєктів, керівників структурних підрозділів міської ради. Підтримали комісії, зокрема, проєкт рішення щодо визначення місць для платного паркування у центрі Ужгорода, заслухали й заяви про надання матеріальної допомоги ужгородцям, які потребують її на лікування.
Усі проєкти внесуть на розгляд у сесійну залу, де голосуванням визначатимуться із їхньою підтримкою.