Опубліковано: Вересень 07, 2021

Виконавчий комітет Ужгородської міської ради

ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

ДАТА ПОЧАТКУ ТА СТРОКИ ЗДІЙСНЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Внесення змін в детальний план території, обмеженої вулицями Возз'єднання, Миколи Бобяка, Володимирською, Михайла Драгоманова, розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 01 вересня 2021 року на сайті Ужгородської міської ради (https://rada-uzhgorod.gov.ua/) та триватиме до 30 вересня 2021 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ (У РАЗІ ПРОВЕДЕННЯ)

Про дату, час та формат проведення громадських слухань буде повідомлено окремо через засоби масової інформації, отримати додаткову інформацію можна за адресою: 88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4.

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до: Управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради адреса: 88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4.

Відповідальна особа: Лахоцький Володимир Ігорович, тел. (0312) 617103, (0312) 616144, e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua.

Строк подання зауважень і пропозицій становить не менше 30 днів, тобто до 30 вересня 2021 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ НАЯВНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОВ’ЯЗАНОЇ ЗІ ЗДОРОВ’ЯМ НАСЕЛЕННЯ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.

Звіт про екологічну оцінку

Детальний план території