Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Опубліковано: Листопад 15, 2019

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується та стислий виклад його змісту: Внесення змін до генерального плану м. Ужгород.

Зміст проекту генерального плану відповідає діючому законодавству України у галузі містобудування та вимогам Державних будівельних норм: ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст генерального плану населеного пункту».

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Ужгородська міська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

3.1. Дата початку та строки здійснення процедури:

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту державного планування («Внесення змін до генерального плану міста Ужгород»)  розпочато з дня його оприлюднення на офіційному сайті Ужгородської міської ради (www.rada-uzhgorod.gov.ua), а саме 14.11.2019, та триватиме до 13.12.2019.  Публікація повідомлень в газеті «Новини Закарпаття» – 16.11.2019 та в газеті «Ужгород» – 16.11.2019.

3.2. Способи участі громадськості: Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

3.3. Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту державного планування «Внесення змін до генерального плану міста Ужгород» відбудуться 16.12.2019 о 14:00 год. у Великій залі Ужгородської міської ради (2-й поверх, пл.Поштова, 3, м. Ужгород, Закарпатська обл.).

3.4. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом генерального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради: 88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, тел.: (0312) 617103, (0312) 616144, e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua.

Відповідальна особа: начальник відділу регулювання забудови управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради – Каліновська Оксана Євгеніївна. Контактні дані: e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua; тел. (0312) 616144.

3.5. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси, строки подання зауважень і пропозицій:

Управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради: 88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, тел.: (0312) 617103, (0312) 616144,  e-mail: architect@rada-uzhgorod.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів, тобто до 13 грудня 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

3.6. Місце знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Управління містобудування та архітектури Ужгородської міської ради: 88000, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, 2-й поверх).

Офіційні сайти Ужгородської міської ради (www.rada-uzhgorod.gov.ua), сайти Міністерства енергетики та захисту довкілля України (www.menr.gov.ua), Міністерства охорони здоров’я України (www.moz.gov.ua), Департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської обласної державної адміністрації (www.ecozakarpat.gov.ua) та Департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації (www.uoz-zak.gov.ua).

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту Генерального плану відсутня.

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 13.12.2019 включно.