Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про зміни до Порядку встановлення ставок орендної плати у м. Ужгороді за земельні ділянки, які перебувають у розпорядженні Ужгородської міської ради»

Опубліковано: Травень 28, 2024

про оприлюднення проєкту регуляторного акту
«Про зміни до Порядку встановлення ставок орендної плати у
м. Ужгороді за земельні ділянки, які перебувають у розпорядженні
Ужгородської міської ради»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики
у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Ужгородської міської ради «Про зміни до Порядку встановлення ставок орендної плати у м. Ужгороді за земельні ділянки, які перебувають у розпорядженні Ужгородської міської ради».

Даним регуляторним актом буде змінено ставки орендної плати у процентному співвідношенні
від нормативної грошової оцінки земель м. Ужгорода, у зв'язку із вступом в дію нової
нормативної грошової оцінки земель територіальної громади з 01.01.2025 р.

Всі зацікавлені сторони можуть надавати пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта протягом одного місяця з дня опублікування.
Зауваження та пропозиції до проєкту регуляторного акта просимо надавати в письмовій формі на адресу Ужгородської міської ради: 88000, м. Ужгород, пл. Поштова, 3, тел.61-41-42 (відділ землекористування), e-mail: umr@rada-uzhgorod.gov.ua

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено
шляхом розміщення на офіційному сайті Ужгородської міської ради (https://rada-uzhgorod.gov.ua/).