Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта «Про зміни та доповнення до рішення XXXIV сесії міської ради VII скликання 28.02.2019 року №1455»

Опубліковано: Липень 24, 2020

Відповідно до статей 9 , 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення Ужгородської міської ради  «Про зміни та доповнення до рішення XXXIV сесії міської ради VII скликання 28.02.2019 року №1455  та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проєкту рішення є Департамент міського господарства Ужгородської міської ради.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – заохочення користувачів автозупинок-комплексів на території міста Ужгород в інвестування власних коштів в об’єкти інфраструктури міста, що створює комфортні умови для жителів та туристів міста.

Сфера дії визначеного регуляторного акта розповсюджується на суб’єктів господарювання (юридичні особи, їх філії (відділення, представництва) та фізичні особи-підприємці), які згідно із Законом України «Про оренду державного та комунального майна» є орендарями майна територіальної громади міста Ужгород.

Проєкт рішення «Про зміни та доповнення до рішення XXXIV сесії міської ради VII скликання 28.02.2019 року №1455» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Ужгородської міської ради за адресою: https://rada-uzhgorod.gov.ua/reg_dialnist_2020.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту рішення міської ради  «Про зміни та доповнення до рішенняXXXIV сесії міської ради VII скликання 28.02.2019 року №1455» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Зауваження і пропозиції до проєкту надсилаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проєкту рішення міської ради в письмовому або електронному вигляді на адресу Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради: 88000, м. Ужгород, пл. Поштова,3, тел.: 61-51-22, 61-41-90,  e – mail: dmg@rada – uzhgorod.gov.ua.