Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Опубліковано: Липень 01, 2021

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля по об’єкту «Реконструкція багатопаливної АЗС по вул. Бобяка, 26 в м. Ужгород, Закарпатської області» (розробник – ТОВ «ЕНВІ КОМПАНІ») для ознайомлення з ним громадськості. Справа у реєстрі ОВД: 20216178074.

Із 23.06.2021 громадськість протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті уповноваженого органу (Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України) має право надати зауваження і пропозиції до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно насилати до Департаменту екологічної оцінки та контролю Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Поштова адреса: вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035; тел.: +38(044) 206-31-40, +38(044) 206-31-50; електронна пошта: OVD@merp.gov.ua, контактна особа: Тіщенкова Марина Олегівна, директор Департаменту.

Додаток: Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля по об’єкту «Реконструкція багатопаливної АЗС по вул. Бобяка, 26 в м. Ужгород, Закарпатської області» (5 арк.).