Повідомлення про судове засідання

Опубліковано: Жовтень 04, 2021

Ужгородська міська рада повідомляє, що 19.10.2021 року о 14.00 год. в Закарпатському окружному адміністративному суді (м. Ужгород, пл. Б. Хмельницького, буд. 21, головуючий суддя Гаврилко С.Є.) відбудеться підготовче засідання по справі  № 807/150/16 за позовом заступника прокурора Закарпатської області, до Ужгородської міської ради, третіх осіб: Баранинської сільської ради, Майстренко Н. М., Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області, Коритнянської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області, Оноківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області про визнання нечинним та скасування рішення Ужгородської міської ради 09.11.2015 року № 1881  «Про затвердження містобудівної документації».