Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту “Про встановлення плати за участь у конкурсі”

Лютий 28, 2017

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту “Про встановлення плати за участь у конкурсі”

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

         Проект рішення виконкому “Про встановлення плати за участь у конкурсі” та аналіз регуляторного впливу рішення.

         Розробник — відділ транспорту, державних закупівель та зв’язку Ужгородської міської ради.

         Підставою для розробки проекту є: стаття 30, частина 6 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” від 03.12.2008 № 1081.

                 Метою проекту рішення є: встановлення обґрунтованої плати за участь у конкурсі претендентами, які подаватимуть свої пропозиції для участі в конкурсі з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

                 Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території міста Ужгород, а його вимоги будуть обов’язкові для виконання суб’єктами господарювання.

Проект рішення виконкому “Про встановлення плати за участь у конкурсі” та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Ужгородської міської ради в розділі “Нормативні акти” режим доступу за посиланням //rada-uzhgorod.gov.ua.

         Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один календарний місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу на офіційному сайті міської ради.

                 Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі за адресою: 88000, м. Ужгород, вул. Небесної Сотні, 4, відділ транспорту, державних закупівель та зв’язку Ужгородської міської ради або надсилати на електронну адресу: transp@radauzhgorod.gov.ua. Телефон для довідок: +380312616285.