Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту “Про вартість послуг з інвентаризації та оформлення права власності нерухомого майна” та аналіз регуляторного впливу рішення

Березень 03, 2017

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту “Про вартість послуг з інвентаризації та оформлення права власності нерухомого майна” та аналіз регуляторного впливу рішення

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 №1160-IV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

         Проект рішення виконкому “Про вартість послуг з інвентаризації та оформлення права власності нерухомого майна” та аналіз регуляторного впливу рішення.

         Розробник – управління економіки та підприємництва Ужгородської міської ради.

         Підставою для розробки проекту є: стаття 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказ  Держжитлокомунгоспу України від 09.04.2004 № 76 “Про затвердження Методичних рекомендацій з питань застосування норм часу на роботи та послуги, що виконуються бюро технічної інвентаризації України”

Мета проекту рішення: встановлення обґрунтованої економічної вартості однієї людино-години з робіт інвентаризації нерухомого майна та оформлення права власності нерухомого майна.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься для комунального підприємства “Архітектурно-планувальне бюро”, а його вимоги будуть обов’язкові для  виконання фізичних та юридичних осіб, які звертаються до комунального підприємства.

Проект рішення виконкому “Про вартість послуг з інвентаризації та оформлення права власності нерухомого майна” та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Ужгородської міської ради в розділі “Нормативні акти/регуляторні акти” режим доступу за посиланням http://www.rada-uzhgorod.gov.ua.

         Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один календарний місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу на офіційному сайті міської ради.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту просимо надавати в письмовій формі за адресою: Управління економіки та підприємництва Ужгородського міськвиконкому: 88000, м. Ужгород, пл. Поштова, 3, каб. 337.