Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту „Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом у м. Ужгород”

Опубліковано: Липень 19, 2018

Повідомлення  про оприлюднення проекту регуляторного акту „Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом у  м. Ужгород”

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 №1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

Проект рішення виконкому „Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом у м. Ужгород” та аналіз регуляторного впливу рішення.

Розробник – Відділ транспорту, державних закупівель та зв’язку Ужгородської міської ради.

Підставою для розробки проекту є: пункт 1 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України 18 лютого 1997 року № 176.

Мета проекту рішення: врегулювати порядок проїзду міським пасажирським автомобільним транспортом і його оплати, права та обов’язки пасажирів, водіїв, а також відносини  автомобільних  перевізників і пасажирів під час надання транспортних послуг, враховуючи особливості транспортної інфраструктури  та наявність автоматизованої системи обліку оплати проїзду

Проект рішення виконкому Ужгородської міської ради “Про затвердження Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом у м. Ужгород” та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Ужгородської міської ради в розділі Нормативні акти” підрозділі „Регуляторні акти” режим доступу за посиланням http://radauzhgorod.gov.ua/rada_docs_taxonomy/regulyatorniakty/

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один календарний місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу на офіційному сайті міської ради.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: 88000, м. Ужгород, пл. Поштова, 3, каб. 208 або надсилати на електронну адресу: transp@rada-uzhgorod.gov.ua .