Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконкому Ужгородської міської ради „Про тарифи на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів ”.

Опубліковано: Травень 20, 2015

Проект регуляторного акту передбачає встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів.
З метою збору зауважень та пропозицій на офіційному сайті Ужгородської міської ради (http://www.rada-uzhgorod.gov.ua) в розділі „нормативно-правові акти / регуляторні акти”, розміщено проект рішення виконкому Ужгородської міської ради „ Про тарифи на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів ” та аналіз регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати на адресу:
Управління економіки та підприємництва Ужгородського міськвиконкому: 88000, м. Ужгород, пл. Поштова, 3
Відповідно до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту вищевказаного рішення.