Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту Проекту рішення виконкому Ужгородської міської ради „Про тарифи на міські пасажирські перевезення”

Опубліковано: Травень 08, 2014

З метою збору зауважень та пропозицій на сайті оприлюднено проект рішення виконкому Ужгородської міської ради „Про тарифи на міські пасажирські перевезення” та аналіз регуляторного впливу.
Зауваження та пропозиції просимо надсилати на адресу:
Управління економіки та підприємництва Ужгородського міськвиконкому: 88000, м. Ужгород, пл. Поштова, 3.
Відповідно до Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту вищевказаного рішення.