Позапланове термінове засідання робочої групи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні в Ужгородській міській раді

Опубліковано: Березень 03, 2023

У зв’язку із витоком нещодавно природного газу із підземних комунікацій на вулицях Михайла Грушевського та площі Шандора Петефі в Ужгород заслухали представника ПАТ «Закарпатгаз».

Для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть призвести до трагічних наслідків, комісія вирішила зобов’язати ПАТ «Закарпатгаз» негайно провести перевірку всіх типів комунікаційного обладнання щодо стану дотримання техніки безпеки у газовому господарстві відповідно до вимог чинного законодавства. Після проведення обстеження «Закарпатгаз» має визначити першочерговість у частковій або повній заміні магістралей.

Через значне пошкодження ділянки газопроводу у межах вулиць Михайла Грушевського-Минайської, що може призводити у подальшому до повторних витоків газу, газовики мають вжити заходів щодо заміни тут газової магістралі на нову.