Опубліковано: Березень 11, 2021

Участь у засіданні взяла і регіональний представник Уповноваженого  Верховної Ради України  з прав людини в Закарпатській області Діана Швардак.

На виконання рішення  позапланового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, шо відбулося напередодні, 10 березня, місцева комісія  ТЕБ та НС зобов’язала керівників продовольчих ринків, а також суб’єктів господарювання забезпечити неухильне виконання рекомендацій. Зокрема:

- допуск до роботи працівників виключно за наявності вдягнутого респіратора або захисної маски та проходження температурного скринінгу;

- одночасне перебування відвідувачів з розрахунку не більше 1 особи на 10 квадратних метрів;

- обслуговування з дотриманням принципу соціального дистанціювання (1,5 метри);

- допуск відвідувачів та перебування на території ринку лише у респіраторі або захисній масці.

Особлива увага – на недопущення скупчень, перебування відвідувачів без захисних масок. На ринках, крім того, повинні забезпечити проведення дезінфекції контактних поверхонь кожні 3 години, прибирання та дезінфекцію всіх приміщень, включаючи стаціонарні торговельні місця – в кінці кожного робочого дня.

Підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності рекомендували перевести за можливості своїх працівників на дистанційну роботу.

Рішення   місцевої   комісії з питань ТЕБ та НС від 5 березня 2021 року визнали таким, що втратило чинність.