Прапор ЄС підняли біля будівлі Ужгородської міськради до Дня Європи, який відзначаємо сьогодні

Опубліковано: Травень 09, 2023

До Дня Європи біля будівлі Ужгородської міської ради підняли прапор Євросоюзу – приурочили подію відзначенню Дня Європи, започаткованого напередодні Президентом Володимиром Зеленським.
Разом із міським головою Богданом Андріївим європейський прапор символічно підняла Луція Гурбальова – заступниця мера Кошице, словацького міста-побратима Ужгорода.
«Ми завжди відчували підтримку наших європейських партнерів і зараз бачимо, хто наші справжні друзі. Щира вдячність містам-побратимам і за спільно реалізовані проєкти, і за гуманітарну допомогу, яку отримували із перших днів повномасштабної війни, за підтримку України та допомогу у боротьбі із російськими окупантами», – відзначив Богдан Андріїв.
Участь у піднятті прапора ЄС біля міськради Ужгорода взяли також секретар міської ради Арсен Мелкумян, заступник міського голови Василь Гомонай, керуючий справами виконкому міськради Ігор Фартушок, депутати Кошицької міської ради (Словацька Республіка) Бернард Берберіх та Марек Роман, працівники Ужгородської міськради.