ПрАТ «Закарпаттяобленерго» доводить до відома споживачів області

Опубліковано: Вересень 07, 2021

ПрАТ «Закарпаттяобленерго» доводить до відома споживачів області
Повідомляємо, що згідно із заявкою Івано-Франківського РЦОМ Західної ЕС з 30 серпня по 18 вересня 2021 року заплановано виконання ремонтних робіт на обладнанні ПС Мукачево-400 яка належить НЕК «Укренерго».
В такій ремонтній схемі знижується надійність живлення Ужгородського енерговузла та Закарпатської області в цілому, і за умови додаткових аварійних відключень, можливе значне зниження напруги в Ужгородському енерговузлі та Закарпатській області в цілому із дією протиаварійної автоматики на вимкнення споживачів.
ПрАТ «Закарпаттяобленерго» зобов’язується у випадку аварійної ситуації вжити невідкладних заходів для найшвидшого відновлення електропостачання знеструмлених споживачів та просить із порозумінням віднестися до можливих тимчасових незручностей.