Працівники Ужгородського МРВ УДСНС України у Закарпатській області розповіли учням НВК «Ялинка» як поводитися у надзвичайних ситуаціях

Опубліковано: Жовтень 10, 2019

Працівники Ужгородського МРВ УДСНС України у Закарпатській області сьогодні, 10 жовтня, провели лекцію про попередження нещасних випадків та надзвичайних ситуацій учням 1-4 класів ужгородського навчально-виховного комплексу «Ялинка».

Діти активно цікавилися як діяти і куди звертатися, коли виникла пожежа чи інша надзвичайна ситуація, як поводитися у натовпі та у випадку виявлення вибухонебезпечного предмета. Школярам також нагадали правила пожежної безпеки та поводження із електричними та газовими приладами та як поводитися, коли ти вдома сам.