Опубліковано: Вересень 24, 2021

Працівники Ужгородської міської ради сьогодні прибрали від сміття територію парку «Перемоги» (Кірпічка). Також минулого тижня у рамках Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» від сміття очистили територію на вулиці Івана Сільвая, навпроти школи №20-ліцею «Лідер». Із цих двох локацій вивезли понад 250 метрів кубічних сміття.
Крім того, прибирання нині організували і на території терцентру на вулиці Федора Потушняка та біля соціального житла для дітей-сиріт на вулиці Петра Чайковського. Стихійні звалища прибирають і на вулиці Андрія Палая – за останні два дні вже вивезли 144 метри кубічні сміття.