Працівники Ужгородської міської ради взяли участь в онлайн-засіданні «Асоціації відкритих міст»

Опубліковано: Грудень 03, 2020

Працівники Ужгородської міської ради напередодні приєдналися до онлайн-засідання правління Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст».
Зокрема, розглянули фінансовий звіт Виконавчої дирекції за цей рік та план діяльності на наступний, 2021-ий. У планах – форум електронної демократії, круглі столи щодо електронних петицій, консультацій із громадськістю, робота у громадській раді при Міністерстві цифрової трансформації, аналіз проблем органів місцевого самоврядування у сфері електронної демократії та електронного урядування тощо.