Працівники водоканалу встановлюють покажчики джерел зовнішнього протипожежного водопостачання

Опубліковано: Лютий 02, 2023

Ужгородський водоканал повідомляє, що працівники комунального підприємства цими днями планово встановлюють та відновлюють покажчики джерел зовнішнього протипожежного водопостачання – для оперативного доступу до системи пожежних гідрантів.

Для виявлення пожежних гідрантів на стінах будівель та споруд поруч монтують спеціальні покажчики, умовні позначення «ПГ» у вигляді стрілок. Оперативне визначення місця знаходження пожежного гідранта дозволяє бригаді пожежників швидко підключитися до системи водопостачання, що економить час на локалізацію пожежі.

Зокрема, за два дні фахівці водоканалу встановили 38 покажчиків джерел зовнішнього протипожежного водопостачання.
Роботи здійснюють відповідно до постанови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Загалом на балансі ужгородського водоканалу 390 пожежних гідрантів (з яких 64 наземні) міських водопровідних мереж. Торік бригади підприємства замінили 37 гідрантів.