Представники благодійного фонду «Карітас» ініціювали конкурс до Всесвітнього дня здоров'я

Опубліковано: Квітень 14, 2020

Представники благодійного фонду «Карітас»  ініціювали конкурс до Всесвітнього дня здоров'я

Дитячі малюнки на підтримку маленьких пацієнтів Ужгородської міської дитячої лікарні, а також засоби для її працівників днями передали представники благодійного фонду «Карітас» Мукачівської греко-католицької єпархії.

Конкурс ініціювали до Всесвітнього дня здоров'я 7 квітня, напередодні прийдешніх великодніх свят, а також з огляду на те, що діти в багатьох країнах світу зараз вдома, обмежені карантинними заходами через поширення коронавірусу. «Розділений біль меншає, а розділена радість множиться», – так зазначили організатори на сторінці фонду у Фейсбук https://www.facebook.com/caritasuz/

Своє бачення сучасного світу і COVID-19 малювали не лише закарпатські діти, а навіть малеча з далекої, охопленої пандемією Італії. Тепер ці роботи, кілька десятків, – на трьох стендах в Ужгородській міській дитячій лікарні. Медики закладу кажуть, що для них ці дитячі твори теж дуже важливі і розчулюють не менше, ніж засоби захисту, передані «Карітасом», а це – одноразові халати, маски, рукавички, антисептики, деззасоби, одноразові пелюшки.

До речі, малюнки розміщено у Фейсбук із тегом #CaritasДеньздоровя, організатори акції запрошують вподобати роботи, за кількістю лайків визначать переможців, їм поштою обіцяють надіслати цінні призи.