Представники ЮНІСЕФ приємно вражені за наслідками моніторингу вакцинації в Ужгороді

Опубліковано: Липень 26, 2019

Днями представники Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ під час моніторингу вакцинації на Закарпатті  комплексно аналізували таку роботу і у двох амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини в Ужгороді.

Як повідомила головний лікар Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Козак, такий моніторинг проводиться спільно з українським міністерством охорони здоров’я, громадською організацією «Вакцинація» вже третій рік поспіль, щоразу  вивчають інші заклади. У вівторок, 23 липня, побували в амбулаторіях №№4 та 6, торік – у 2-ій та 5-ій. Наші медичні установи  завжди отримують високі бали. Зараз, зокрема, сімейний лікар з Івано-Франківської області, тренер ЮНІСЕФ із питань вакцинації Надія Бенько зазначила, що аналізували умови зберігання препаратів,  процедуру введення, спілкування медиків із відвідувачами  та чимало інших аспектів і експерти були приємно здивовані. Розповіла також: позитивним в Ужгороді є те, що на щеплення приходять дуже багато дорослих – учителів, медиків, службовців, а саме це є запорукою формування колективного імунітету у суспільстві і захисту для тих, хто в якийсь період життя має певні протипокази для проведення щеплення.

Докладніше – у відео.