Представниця Triangle Generation Humanitaire Енн Пруно на зустрічі у міськраді Ужгорода поінформувала про можливості надання психологічної та юридичної допомоги

Опубліковано: Квітень 14, 2022

Українці можуть отримати безоплатну правову допомогу та психологічну підтримку від французької організації Triangle Generation Humanitaire (TGH). Про це сьогодні йшлося на зустрічі заступника міського голови Ужгорода Артема Погорєлова із координатором екстреної оцінки TGH Енн Пруно. У зустрічі також брали участь начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій міськради Вікторія Тарахонич та її заступниця Вікторія Білас.
Усі консультації, розповіла пані Енн, анонімні, безкоштовні, їх надають кваліфіковані спеціалісти.
Юристи консультують із питань:
- порядку внутрішнього переміщення та перетину державного кордону;
- отримання статусу внутрішньо переміщеної особи; порядку набуття статусу біженця;
- житлових, земельних та майнових питань;
- підготовчих дій для отримання компенсації за зруйноване майно;
- зайнятості населення та приватного підприємництва;
- отримання свідоцтва про народження дитини, свідоцтва про смерть, встановлення факту, що має юридичне значення;
- цивільної документації;
- адміністративних послуг та електронних сервісів;
- захисту від сімейного насилля та дискримінації.
Цілодобово психологи онлайн:
- працюють із дітьми та дорослими;
- проводять індивідуальні та групові консультації;
- працюють зі страхами, агресивністю, тривожністю, емоційним вигорянням;
- допомагають стабілізувати емоційний стан; відновити внутрішні ресурси;
- навчають першій психологічній допомозі.
Контакти:
юридична допомога – 0503584540, legal.aid.ukraine@trianglegh.org
Гаряча лінія психологічної допомоги: 050 432 4175, 050 432 4176, 050 432 4182, 050 432 4183.
TGH – організація міжнародної солідарності, започаткована у 1994 році у французькому місті Леон, розробляє та впроваджує програми гуманітарної допомоги, реабілітації та розвитку у 10 країнах, реалізовує 55 програм через довгострокове партнерство з великими фінансовими донорами. В Україні з березня 2016 року реалізували 14 проєктів, зокрема щодо підвищення рівня продовольчої безпеки, доступу до засобів гігієни, забезпечення населення вздовж лінії розмежування на Донбасі засобами для існування.