Президент України побував із візитом на Закарпатті

Липень 06, 2019

Президент України побував із візитом на Закарпатті

6 липня Володимир Зеленський в Ужгороді у приміщенні Закарпатської митниці представив новопризначеного голову Закарпатської обласної державної адміністрації Ігоря Бондаренка. Глава держави наголосив, що його команда серйозно налаштована на боротьбу з контрабандою, ідеться на офіційному сайті Президента України. Володимир Зеленський також закликав присутніх до співпраці з Ігорем Бондаренком і додав, що має бути очищено керівництво митниці, прикордонної служби та прокуратури.
Із Президентом до Ужгорода приїхали т.в.о. голови Служби безпеки України Іван Баканов, керівник Офісу Президента Андрій Богдан та його заступники – Олексій Гончарук і Руслан Рябошапка, новий голова Державної митної служби України Максим Нефьодов, в.о. голови Державної фіскальної служби Олександр Власов.
Після наради Президент прогулявся центром міста від площі Народної по набережній Незалежності, побував на площі Шандора Петефі. Його супроводжував і міський голова Богдан Андріїв, який розповів трохи з історії Ужгорода та про унікальну липову алею. Під час прогулянки Володимир Зеленський спілкувався з ужгородцями.

Фото із офіційного сайту Президента України